Distribuce hardware a software

Software i hardware, který naleznete níže, úspěšně vyhoví požadavkům IT společností (marže, vysoká přidaná
hodnota, snadná obsluha) i jejich klientů (hladké, stabilní a cenově dostupné řešení konkrétní problematiky).
Ke všem řešením získáte také lokální technickou podporu v českém jazyce.

N‑able

Užitečné nástroje pro poskytovatele řízených služeb v oblasti IT

Logo N-ableAť pracujete sami, nebo v týmu stovek lidí, v N-able získáte partnera, s jehož pomocí dokážete růst, usnadnit si práci, ale i zvýšit spokojenost vašich zákazníků.

 

Podívejte se na produktovou stránku N‑able a zjistěte sami, jak se můžete posunout ještě dále.

Chytré a spolehlivé zálohování Hyper‑V a VMware

Zálohování Hyper-VPlně funkční s Hyper-V i VMware, živé a offsite zálohy, deduplikace, boot from backup a další. Prostě všechny funkce, které potřebujete pro úplnou ochranu vašich virtuálních strojů pod Hyper‑V a/nebo VMware.
 
Podívejte se na web výrobce, nebo si stáhněte brožuru: CZK | EUR.

Účinný antispam a AV pro poštovní server

Účinný antispam a antivir pro MS Exchange, Lotus Domino a dalšíŠikovné a funkční softwarové řešení ochrany e‑mailů před spamem a viry. Instaluje se na nebo před poštovní server, kterým může být cokoli od MS Exchange přes Lotus Domino či Groupwise po jakýkoli jiný SMTP server. První antivirové jádro již v ceně. Podívejte se na web modusGate.

Rychlé volby

Jsou vaše stránky jak ementál? A proč?

Skener pro detekci zranitelnosí webových stránekProvozujete webové stránky, jste bezpečnostní konzultant nebo web developer? Nejste si jisti, zda vaše webová aplikace nepřipomíná děravý ementál? Využijte skener od Acunetixu, Odhalte, zda vaše webová aplikace podlehne útokům hackerů a znesnadněte útočníkům práci. Podívejte se na české produktové stránky Acunetix Web Vulnerability Scanner.

Rychlé volby

Vipre Antivirus

Logo VipreVIPRE je předním poskytovatelem řešení pro internetovou bezpečnost. Řešení Vipre byla navržena tak, aby chránila firmy, MSP a domácí uživatele před viry a kybernetickými hrozbami. Díky jednomu z největších cloudů pro analýzu hrozeb na světě poskytuje VIPRE prvotřídní ochranu před dnešními online hrozbami. VIPRE je Advanced Technology Partnerem služby Amazon Web Services, operuje globálně ze Severní Ameriky a Evropy. VIPRE je značkou divize j2 Cloud Services společnosti j2 Global, Inc. Zjistěte více na stránkách VIPRE antivirus.