Distribuce hardware a software

Software i hardware, který naleznete níže, úspěšně vyhoví požadavkům IT společností (marže, vysoká přidaná
hodnota, snadná obsluha) i jejich klientů (hladké, stabilní a cenově dostupné řešení konkrétní problematiky).
Ke všem řešením získáte také lokální technickou podporu v českém jazyce.

Jsou vaše stránky jak ementál? A proč?

Skener pro detekci zranitelnosí webových stránekProvozujete webové stránky, jste bezpečnostní konzultant nebo web developer? Nejste si jisti, zda vaše webová aplikace nepřipomíná děravý ementál? Využijte skener od Acunetixu, Odhalte, zda vaše webová aplikace podlehne útokům hackerů a znesnadněte útočníkům práci. Podívejte se na české produktové stránky Acunetix Web Vulnerability Scanner.

Rychlé volby

Chytré a spolehlivé zálohování Hyper‑V a VMware

Zálohování Hyper-VPlně funkční s Hyper-V i VMware, živé a offsite zálohy, deduplikace, boot from backup a další. Prostě všechny funkce, které potřebujete pro úplnou ochranu vašich virtuálních strojů pod Hyper‑V a/nebo VMware.
 
Podívejte se na web výrobce, nebo si stáhněte brožuru: CZK | EUR.

Významná pomoc při správě IT infrastruktury

Logo MAXfocusSpravujete IT infrastrukturu a chcete si usnadnit a zpřehlednit práci? Tak nečekejte a vyzkoušejte služby MAXfocus (dříve GFI MAX) od společnosti SolarWinds MSP, jež při každodenní správě IT infrastruktury využívá řada IT firem, konzultantů a poskytovatelů spravovaných služeb (MSP).
 
Podívejte se na web MAXfocus nebo některý z YouTube playlistů v češtině: MAX RemoteManagement nebo MAX Mail.

Účinný antispam a AV pro poštovní server

Účinný antispam a antivir pro MS Exchange, Lotus Domino a dalšíŠikovné a funkční softwarové řešení ochrany e‑mailů před spamem a viry. Instaluje se na nebo před poštovní server, kterým může být cokoli od MS Exchange přes Lotus Domino či Groupwise po jakýkoli jiný SMTP server. První antivirové jádro již v ceně. Podívejte se na web modusGate.

Rychlé volby

Bezdrátové sítě snadno, rychle, levně

Bezdrátové WiFi sítěPomocí Open-Mesh dokážete vytvořit výkonnou bezdrátovou síť prakticky kdekoli – v kavárně, restauraci, hotelu, kancelářské budově, paneláku nebo v celé komunitě. A to za skvělou cenu. Připojte jeden WiFi přístupový bod k internetu. Do jeho dosahu připojte další a další, ty už stačí jen do zásuvky. Z jakéhokoli počítače si na mapu v cloudu zakreslete jednotlivé body, nastavte jim parametry a podívejte se, jak na sebe vidí. O víc se starat nemusíte. Podívejte se na české produktové stránky bezdrátových WiFi sítí Open-Mesh.

Rychlé volby

Weby Open-Mesh